2. Kézilabda: Hatgólos érdi vereséggel esett ki a Csaba a kupából
  3. Érdi kézilabda | 24.hu
  4. Érd hírek - Hírstart
  5. Érdi kézilabda hitek.fr

– Handball Inside interjú 2021. A kézilabdás körökben nagy presztízzsel bíró Handball Inside német magazin legfrissebb számában egy kétoldalas cikk kapott helyett klubunk veretlenségi szériájáról, melyben a szerző a Győri Audi ETO KC elnökét, Dr. Bartha Csabát faggatja a siker kulcsáról, illetve egykori játékosunk, Anja Althaus is nosztalgiázik a Győrben eltöltött időszakról. "Büszke vagyok a lányokra! " 2021. 11. A DELO WOMEN'S EHF Champions League negyeddöntőjének visszavágóján 24-21-es győzelmet aratott együttesünk a Buducnost ellen. Így összesítésben 14 góllal múlta felül csapatunk a montenegrói együttest. A FINAL4-be jutott együttesünk vezetőedzőjét, Danyi Gábort kérdeztük a találkozó után. Bejutottunk a FINAL4-ba 2021. 10. A DELO WOMEN'S EHF Champions League negyeddöntőjének visszavágóján tizenegy gólos előnyből fogadta a Győri Audi ETO Kc csapata a montenegrói Buducnost együttesét. A félidei vendég vezetést követően, a második játékrészben feljavult a védekezésünk és a végén három gólos, 24-21-es győzelmet arattunk.

Program | ÉRD NB I női kézilabda

Vezették: Fekete T., Tóth D. Érd: Hadfi – Bódi, Vukajlovics 4, Szabó 9, Kiss, Mézes. Cserék: Paróczy 5, Kántor, Fekete, Horváth, Mód, Takács, Kóka 2, Sztankovics 1, Csáki 1, Kiss. Vezetőedző: Horváth Roland. DVSC: Csapó – Costa 2, Jezsikava 4, Tóvizi 2, Hornyák 1, Vámos P. 1, Vámos M. 5. Cserék: Torda, Poczetnyik 1, Kovács Anna 10, Planéta 3, Arany, Bordás 3, Panyi, Szabó N., Petrus. Vezetőedző: Szilágyi Zoltán. Kiállítások: 2, illetve 4.

A természetfeletti tehetség, aki segített átformálni a női kézilabdát- interjú Görbicz Anitával 2021. Ígéretünkhöz híven, az angolul annyira nem beszélő szurkolóink kedvéért, a Görbicz Anitával készült IHF cikket, teljes egészében közüljük.

Kézilabda: Hatgólos érdi vereséggel esett ki a Csaba a kupából

A Brest vár a csapatunkra a BL elődöntőben 2021. 04. 13. Megtartották a DELO WOMEN'S EHF Champions League FINAL4 elődöntőinek sorsolást a Sport TV stúdiójában. Csapatunk a Brest ellen lép pályára május 29-én a Papp László Budapest Sportarénában. Kedden sorsolják a BL elődöntőit 2021. 12. A hétvégén eldőlt, hogy csapatunkon a címvédő Győri Audi ETO KC-n kívül, a norvég Vipers Kristiansand másodszor, a francia Brest és az orosz CSZKA Moszkva először vesz részt, a 2021. május 29-30-án Budapesten megrendezésre kerülő DELO WOMEN'S EHF Champions League FINAL4-on. Az elődöntők sorsolását április 13-án, kedden 17:30-kor tartják. NB 1/B: döntetlen a Csurgó ellen 2021. A jelenlegi vírushelyzetben sokkal kevesebb mérkőzésen lépnek pályára Akadémistáink. A Magyar Kézilabda Szövetség a pandémia miatt szünetelteti az utánpótlás-bajnokságokat, csupán a felnőtt mezőnyök valamelyikében induló csapatok jutnak játéklehetőséghez. Vasárnap NB 1/B-s együttesünk lépett pályára a Csurgó ellen, ahol a félidei hét gólos hátrányt ledolgozva, 29-29-es eredményt ért el csapatunk Mi a siker kulcsa?

Érdi kézilabda | 24.hu

Szerző: Gurbán György | Közzétéve: 2022. 03. 31. 19:30 | Frissítve: 2022. 21:53 Érd/Debrecen - Helyenként szétszórt volt támadásban a DVSC Schaeffler, négy büntető is kimaradt, de a meccset végig kézben tartották a lokisták. Élet-halál harcot vívó csapat otthonába látogattak a Loki kézisei. A kiesés ellen küzdő érdiek elleni meccsen kötelező volt a győzelem a Loki számára, de gyakran az ilyen derbik szoktak nehezek lenni. Simán nyert Érden a Loki (Fotó: Gurbán György) A Fradi ellen bokasérülést szenvedett Jezsikava és Petrus is vállalni tudta a játékot - igaz, utóbbi végül óvatosságból nem lépett pályára. Fachinello azonban nem utazott el a csapattal, miként hiányzott Csernyánszki Liliána is. Az elején Planéta kihagyott egy hetest, de Jezsikava megszerezte a vezetést a Lokinak, ezt Costa toldotta meg, majd Hornyák Dóra következett és a hatodik percben már időt is kért a hazaiak mestere (0-3). Kovács Anna hetese növelte a Loki-előnyt és a kilencedik percben Szabó Kitti szintén büntetőből szerezte az első hazai gólt.

Érd hírek - Hírstart

• Érdi kézilabda hitek.fr
  • Kézilabda: Hatgólos érdi vereséggel esett ki a Csaba a kupából
  • Hírek | Győri Audi ETO KC
  • Érd hírek - Hírstart

Magyar település › Érd Kaszás leves gazdagon 22. 04. 01 11:55 Valójában talán senki sem tudja, mi kerül az autentikus kaszás levesbe, ahány recept, annyi verzió létezik. Gyakran visszatérő alapanyag bennük a savanyú káposzta, a burgonya és a tarhonya, és maradék húsokkal is szokták dúsítani. Húsvét után… Kaszás leves gazdagon Kaszás leves gazdagon A(z) "Érd" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: Keresés Feliratkozom Kapcsolódó oldalak Ha valamilyen téma különösen érdekel, az alábbi beállítások alapján a Hírstart rendszeresen tájékoztat e-mailben a témában született legfrissebb hírekről. A feliratkozáshoz a hírfigyelés funkciónak bekapcsolt állapotban kell lenni és legalább egy értesítési időpontodnak kell lenni. Bekapcsolva: Kikapcsolva: A hírfigyelés bekapcsolásával hozzájárulok, hogy a Central Médiacsoport Zrt. Hirstart hírfigyelő hírlevelet küldjön számomra a beállításaim szerint.

Érdi kézilabda hitek.fr

Bő két hét szünet után folytatódik együttesünk számára a K&H Liga, hazai pályán fogadjuk az Érdet csütörtökön. Véget ért a Bajnokok Ligája-csoportkör, ahol csapatunk végül a tabella harmadik helyén zárt, így a Krim Ljubljana ellen kell március végén megvívnia a legjobb nyolc közé jutásért. Addig a bajnokságban és a Magyar Kupában kell helytállnunk, illetve válogatott játékosaink Európa-bajnoki selejtezőkön is részt vesznek. Mindezek közül az első mérföldkő az Érd elleni hazai bajnoki lesz csütörtökön – a szokatlan játéknap a kibővített válogatott összetartásnak tudható be. Ellenfelünk jelenleg a tabella tizenkettedik helyén áll, négy győzelemmel és tizenegy vereséggel, vagyis nyolc pontot gyűjtve. Éppúgy két pont választja el az előtte álló Alba Fehérvár – Budaörs párostól, mint a mögötte helyezkedő, de már a vonal alatt lévő Vasastól, vagyis jelenleg jól áll a kiesés ellen vívott harcban, de nem nyugodthat meg. Győzelmeit mind a tabella alsó felén elhelyezkedő csapatok ellen szerezte (Fehérvár, Budaörs, Szombathely, Vasas), a nagyobb játékerőt képviselő együttesek ellen eddig nem termett babér, pedig többször is szoros meccsre volt képes esélytelennek tűnő helyzetből.

Az első félidőben komoly erődemonstrációt tartottunk, a második félidőre így már nem sok kérdés maradt. Nehéz sorsolást kapott az Érd a 2021/2022-es idényre, legalábbis a kiesés elől menekülő csapatként a Vác és a Mosonmagyaróvár ellen bravúr lett volna a pontszerzés, és nem is jött össze. A két vereség ezzel együtt mintha nyomot hagyott volna Horváth Roland együttesén, mert a címvédő csapatunk ellen – bár abszolút nyomás nélkül léphetett pályára – nem volt meg a tűz, a hit ahhoz, hogy megnehezítsék a dolgunkat. Rajtunk ellenben nem látszott, hogy betegség miatt Szöllősi-Zácsik Szandra és Hársfalvi Júlia sem lehetett a keret tagja, vagyis alaposan megfogyatkozott létszámban kellett helytállnunk. Az alapot Janurik Kinga és a védekezés nyújtotta, a kettő együtt pedig elég volt ahhoz, hogy rögtön az első percekben előnybe kerüljünk. Noha az első gólt a hazaiak lőtték, 1-4-nél már Horváth Roland kért időt az ötödik percben, majd még a játékrész derekán másodszor is letette a kis táblát, érdi szempontból már mínusz kilencnél (4-13).

Horváth Roland együttese 1 győzelemmel és 7 vereséggel a tabella végéről várja a hétvégi folytatást. Az Alba Fehérvár elleni (29:28) hazai sikert leszámítva csak a DKKA (26:29) ellen tudtak szoros mérkőzést játszani, a Vác (22:27), az MKC (35:26), az FTC (18:36), az MTK (36:28) és legutóbb a DVSC (34:26) is magabiztos különbséggel gyűjtötte be a győztesnek járó pontokat. A 10. forduló koronavírus-fertőzés miatt elmaradt mérkőzést pedig a Magyar Kézilabda Szövetség 10:0-s gólkülönbséggel a Győr javára ítélte. Az Érd legutóbb hét közben az NB I/B-be visszacsúszó Békéscsaba ellen lépett pályára kupamérkőzésen, és szenvedett 27:26-os vereséget. Ami a csapat házi góllövőlistáját illeti, Kopecz Barbara áll az élen 35 találattal, őt követi Paróczky Sára (30), Szabó Kitti (24), valamint Aleksandra Vukajlovic (20).